DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 150 PLN!

Konie zasługują na najlepszą pielęgnację dla ich zdrowia i podkreślenia naturalnego piękna.

 

Scandia Cosmetics SA od ponad 30 produkuje kosmetyki naturalne łącząc naturę z innowacyjnymi technologiami.  Jesteśmy polską firmą, posiadającą pełne zaplecze laboratoryjne i produkcyjne w Niepołomicach k. Krakowa.                                                                                           

Konie zajmują ważne miejsce w życiu pracowników Scandia Cosmetics SA. Dla Zarządu, naturalnym krokiem było stworzenie dedykowanego zespołu, który doskonale zna potrzeby tych czworonogów i rozpoczęcie produkcji dedykowanych bezpiecznych i skutecznych kosmetyków pod marką ZADBANEKONIE.PL

„Jako miłośnik koni, zagorzały pasjonat jazdy konnej oraz łucznictwa jestem dumny, że możemy zaprezentować naszą pierwszą linię produktów dedykowaną koniom. To najwyższa jakość i bezpieczne składniki, które nie tylko dbają o wygląd, ale również o zdrowie zwierząt. To nasz sposób troski o nie”.

Michał Pawlikowski, Prezes Scandia Cosmetics SA

Każdy z naszych produktów powstaje przy wykorzystaniu naturalnych komponentów i po wielomiesięcznych testach laboratoryjnych i klinicznych.

Rozwój ozonoterapii wiąże się z powstaniem wielu preparatów ozonowych mających pozytywny wpływ na efekty leczenia u zwierząt. Rany i choroby skóry są najczęstszymi schorzeniami, gdzie możemy zastosować preparaty zawierające w swoim składzie ozon. Są to być maści i preparaty lecznicze, szampony i mydła.

 

„Zastosowanie  ozonu w leczeniu i profilaktyce jest znane od ponad 100 lat. Wiele badań prowadzonych w  laboratoriach  i prestiżowych klinikach potwierdza właściwości lecznicze ozonu w terapii różnych chorób. Ozon ma silne działanie bakterio-, wiruso-, i grzybobójcze. Wpływa na wiele przemian w organizmie. Poprawia mikrokrążenie co ma bardzo istotny wpływ na gojenie się ran i leczenie chorób skóry. Dodatkowym atutem ozonoterapii jest brak efektów ubocznych. Rozwój tej dziedziny wiedzy wiąże się z powstaniem wielu preparatów ozonowych mających pozytywny wpływ na efekty leczenia u zwierząt. Rany i choroby skóry są najczęstszymi schorzeniami, gdzie możemy zastosować produkty zawierające w swoim składzie ozon”.

Dr Krzysztof Klimas, lekarz weterynarii